Kutija šibica: Rident eliminirao aktualnog prvaka i ušao u polufinale veteranskog turnira

Srijeda, 26. prosinca 2012. 19:47 Napisao/la  I. V.

Četvrtfinale: Intersport - Rident 3:4 (1:1). Imali smo nekoliko izglednih kontri i propustili mnogo više šansi od njih. Mislim da smo zaslužili pobjedu u krcatoj dvorani Doma sportova, kaže voditelj momčadi Željko Miljanić

Momčad Ridenta plasirala se u polufinale veteranskog turnira Kutija šibica nakon što je u četvrtfinalnoj utakmici pobijedila (4:3) momčad Intersporta, prošlogodišnjeg pobjednika turnira. Rident se u polufinale plasirao nakon boljeg izvođenja udarac s bijele točke, utakmica je završila 1:1.

- Vodili smo 1:0 pogotkom Tiha Dragoslavića sve do zadnje minute, u 39. minuti izjednačio je Abaz. U seriji izvođenja udaraca svi naši igrači bili precizni, pogodili su Deluka, Čačić i Tadić. Inače, u prvom su nas dijelu malo stisnuli, ali smo u drugom dijelu bili puno bolji. Imali smo nekoliko izglednih kontri i propustili mnogo više šansi od njih. Mislim da smo zaslužili pobjedu u krcatoj dvorani Doma sportova, kaže voditelj momčadi Željko Miljanić, inače vlasnik stomatološke poliklinike Rident.

Plasman u polufinale najveći je uspjeh momčadi Ridenta koja se petu godinu uzastopno natječe na veteranskom turniru. Momčad uglavnom čine bivši igrači Rijeke i Orijenta: Knez, E. Brajković, Milinović, Deluka, Tadić, Tkalčević, Čačić, Dragoslavić, Tercolo, Šarić.

Polufinale, četvrtak: IPA - TRCZ ZG-ST (16.30), Rident - Jelenovac (19.15)