Kup Hrvatske: MNK Grobnik ispao nakon dobre igre i neodlučenog rezultata Kninu

Utorak, 26. veljače 2013. 22:29 Napisao/la  SC

Uzvratni susret osmine finala: Kijevo - Grobnik 5:5. Grobnik je stigao do remija nadoknadivši 1:5 u posljednje četiri minute utakmice

Kup Hrvatske u malom nogometu

KIJEVO BILIĆ&ERIĆ SECURITY - GROBNIK 5:5

Uzvratna utakmica osmine finala: Kijevo Bilić&Erić Security - Grobnik 5:5 (2:1). Dvorana Srednje škole Lovre Monti. Gledatelja: 100. Suci: Jokić, Knezović, Divić (Split). Delegat: Juričić (vranjic)

Strijelci: 1:0 Palavra (3'), 1:1 Japrica (18'), 2:1 Babić (19'), 3:1 Jelovčić (22'), 4:1 Palavra (23'), 5:1 Žumberac (29'), 5:2 Jasprica (37'), 5:3 Katalinić (38'), 5:4 Perković (39'), 5:5 Vujnović (40').

KIJEVO: Mišković, Babić, Sunko, Bakula, Žumberac, Burilović, Lovrinović, Šamija, Matić, Jelovčić, Palavra, Serajlić, Knežević, Semren.

GROBNIK: Akrap, Tadejević, Dokmanović, Kosir, Katalinić, Vujnović, Jasprica, Perković, Lukačić, Pećar, Arbanas.

Malonogometaši Grobnika sjajnom utakmicom u Kninu oprostili su se od Kupa Hrvatske izborivši remi u uzvratnom susretu (5:5), ali s obzirom da je Kijevo slavilo u prvoj utakmici (5:3) izborili su prolaz u daljnje natjecanje. Unatoč ispadanju iz Kupa, Grobnik je u obje utakmice pružio odličan otpor prvoligašu iz Knina.

Grobnik je nešto slabije otvorio drugo poluvrijeme i u 29. minuti zaostajao je 1:5. U tom trenutku u domaćim redovima priliku su dobili igrači s klupe i Grobnik je s čak četiri pogotka u posljednje četiri minute stigao do remija.