LIGA NOGOMETNIH VETERANA

Razigravanje za prvaka zakazano za 3. lipnja

Petak, 10. svibnja 2019. 15:37 Napisao/la  SC

Klubovi koji još nisu osigurali plasman u završnicu trebaju odigrati utakmice

Veterani Opatije brane titulu prvaka
Veterani Opatije brane titulu prvaka

 Liga nogometnih veterana

Završnica prvenstva (polufinale) planirana je za ponedjeljak, 3. lipnja 2019. godine.

Klubovi koji još nisu osigurali plasman u završnicu trebaju odigrati utakmice koje im osiguravaju plasman (za prvoplasirane i drugoplasirane momčadi grupa), a ostale neodigrane utakmice registrirat će se po službenoj dužnosti.

 RASPORED UTAKMICA 20. kola – SKUPINA A
Viškovo: Sv. Matej 2008 - V. servisi, pon., 13. 05. 17,00
Viškovo: G. Zamet - Halubjan, uto., 14. 05. 18,00
Moš. Draga: Zamet - Draga, čet., 16. 05. 18,30
Opatija: Opatija - Matulji, pon., 13. 05. 18,30
Belveder: Novi list - 5. Zb. područje, nedj., 12. 05. 16,00
Lovran: Medicinar - Lovran, pon., 13. 05. 18,30

REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA – SKUPINA A, 19. kolo
Lovran: Lovran - Sv. Matej 2008 3:0
Kantrida: 5. Zb. područje - Medicinar 1:7
Opatija: Opatija - Novi list, nije igrano
Moš. Draga: Draga - Matulji, nije igrano
Kantrida: Zamet - Halubjan 0:6
Viškovo: V. servisi - G. Zamet 2:3

POREDAK SKUPINA A
1. Halubjan 16/40
2. Novi list 17/40
3. Opatija 13/35
4. Medicinar 17/32
5. Matulji 16/31
6. Gornji Zamet 18/27
7. Lovran 18/19
8. Viktor servisi 16/19
9. 5. Zb. područje 17/18
10. Zamet 16/12
11. Draga 16/10
12. Sv. Matej 2008 16/6

RASPORED UTAKMICA 16. kola – SKUPINA B
Sv. Petar: Dobra - Gomirje, pon., 13. 05. 18,30
Kraljevica: Kraljevica - Snježnik, pon., 13. 05. 18,30
Delnice: Goranin - Borac, pon., 13. 05. 18,30
Krk: Krk - Risnjak, čet., 16. 05. 18,30
Kostrena: Pomorac 1921 - Goranka, pon., 13. 05. 18,30

REZULTATI ODIGANIH UTAKMICA – SKUPINA B, 15. kolo
Ravna Gora: Goranka - Dobra, nije igrano
Lokve: Risnjak - Pomorac 1921, nije igrano
Bakar: Borac - Krk 0:3
Gerovo: Snježnik - Goranin 0:2
Gomirje: Gomirje - Kraljevica 2:2

POREDAK SKUPINA B
1. Krk 14/40
2 Pomorac 1921 13/26
3. Dobra 14/23
4 Borac 10/20
5. Goranin 14/18
6. Kraljevica 11/17
7. Gomirje 14/12
8. Goranka 11/11
9. Snježnik 14/10
10. Risnjak 13/6

Copyright © SportCom.hr :: Dizajn i izrada StudioIT