DRUGI DERBI NA RUJEVICI

Dinamo pobijedio desetoricu igrača Rijeke

Četvrtak, 08. ožujka 2018. 21:56 Napisao/la  SC

Utakmica 1/4 za juniore: Rijeka - Dinamo 0:2

Dan nakon derbija 23. kola HNL-a između Rijeke i Dinama (4:1), na istom travnjaku opet su igrali Rijeka i Dinamo!

Ovog puta Dinamo je pobijedio Rijeku, koja je u prvom poluvremenu ostala s destoricom igrača isto kao Dinamo dan ranije.

Juniori Dinama bili su bolji od Rijeke u utakmici četvrtfinala Kupa, oba pogotka gosti su postignuli u drugom dijelu kada su materijalizirali brojčanu premoć.

Inter i Pomorac 1921 igraju 21. ožujka
Lokomotiva je u četvrtfinalu pobijedila (2:1) Hajduk u Splitu, Inter i Pomorac 1921 igraju u Zaprešiću 21. ožujka, a Sesvete i Osijek još nisu odredili termin odgođene utakmice.
U 38. minuti sudac Marin Vidulin isključio je Antuna Svetića, koji je za dvije minute uspio zaraditi dva žuta kartona, oba zbog nedopuštenih startova.

Imao je Dinamo dvije prilike u prvom dijelu, kada napadači gostiju nisu uspjeli kazniti pogreške riječkog vratara.

U 56. minuti Ćuze je iz blizine zatresao mrežu Rijeke, Baturina je bio asistent.

Ćuze je postavio konačnih rezultat u 90. minuti iz kaznenog udarca, u međuvremenu Rijeka je propustila izglednu priliku za izjednačenje: Mitrović je u 61. minuti zatresao okvir vratiju.

RIJEKA: Pandur, Mulac, Štefulj, Čeliković, Vuk (od 64' Bušnja), Mitrović (od 76' Jurešić), Dukađin (od 41' Smolčić), Črnko, Smolčić, Lepinjica, Svetić

DINAMO: Klemenčić, Pranjić, Čolina (od 68' Franjić), Briški, Kim, Gjira (od 46' Knežević), Ćuze (od 90' Mihaljević), Tolić (od 83' Šutalo), Baturina, Pršir, Bagarić (od 68' Kim)

Utakmica četvrtfinala Kupa Hrvatske: Rijeka - Dinamo 0:2 (Ćuze 56, Ćuze 90-11m)