Pripremna utakmica: Rovinj u završnici utakmice uvjerljivo pobijedio Rudar na Valbruni

Subota, 30. siječnja 2016. 20:47 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Rovinj - Rudar 4:1

Rovinježi su na Valbruni visoko porazili Rudar u posljednjih pola sata utakmice, kada je oslabljeni gostuući sastav fizički pao.

U prvom dijelu nije pogodaka. U 57. minuti Tankovićeva asistenacija za Lorena Maružina, koji je sa 12 metara malo desno iskosa pogodio suprotni kut za 1:0.

Četiri minute kasnije Mataja centrira iz kornera, a Matija Funčić neometan u šesnaestercu glavom povisuje na 2:0.

Nadu Rudarima vratio je Ivan Macan nakon što je iskoristivši asistenciju Škopca zaobišao vratara i gotovo ušao s loptom u gol.

U posljednjih deset minuta Rovinježi s dva pogotka ostvarili uvjerljivu pobjedu.

ROVINJ: Denić, Budicin, Marinović, Hasanbegović, Pamić, Funčić, Cvjetić, Maružin, Tanković, Matošević, Mataja.  Još su igrali: Kazalac, Perković, Stojanov, Belli, Cvjetić, Ćosić

RUDAR: Radočaj, Jajčević, Licul, Načinović, Knapić, Matulja, Ivanović, Škopac, Čudić, Mehić, Macan.  Još su igrali: Blažina, Božičević, Lazarić

Pripremna utakmica: Rovinj - Rudar 4:1 (Maružin 57, Funčić 61 Đonlić 80, Cvjetić 90-11m/Macan 68)