Ima i toga: Trener Crikvenice Marin Mikac isključen zbog vrijeđanja vlastitih igrača

Nedjelja, 17. svibnja 2015. 10:20 Napisao/la  SC

Igrač Nehaja Petar Prpić crveni karton dobio nakon završetka utakmice zbog prijetni glavnom sucu

U 27. kolu Međužupanijske lige NS Rijeka suci na utakmicama u Lošinju i Senju prijavili su zbog nesportskog ponašanja dvojicu trenera i isključili dvojicu igrača.

Lošinj je igrao protiv Crikvenice, trener gostiju Marin Mikac isključen je u 51. minuti utakmice u Lošinju zbog neobičnog razloga.

Sudac Vedran Jelinčić (Kastav) isključio je Mikca zbog vrijeđanja vlastitih igrača rječima "Koja vam je p.... m...., glupani jedni", što je ponovio u dva navrata. Motivacijski govor na kraju nije pomogao, Lošinj je pobijedio Criivenicu rezultatom 1:0 iako je od 17. minute igrao s desetoricom igrača.

Sudac Jelinčić isključio je ponajboljega domaćega igrača Boška Babića zbog uobičajenoga verbalnog delikta, Babić je vrijeđao suparničkog igračima riječima "Koju p.... m.... hoćeš, idiote jedan". Desetak sekundi kasnije Babić je isto ponovio istom suparničkom igraču nakon čega je dobio crveni karton.

Davor Majnarić (Rijeka) sudio je utakmicu između Nehaja i Grobničana, koju su gosti pobijedili rezultatom 2:1. Zanimljivo, Majnarić je igraču Nehaja Petru Prpiću crveni karton pokazao nakon završetka utakmice (90+4) zato jer mu je zaprijetio: "Čekam te poslije tu dole, pa da te onda vidim".

Majnarić je prijavio i trenera Nehaja Marina Tomljanovića, koji je nakon utakmice osjetio potrebu sucu reći: "Sram te može biti, balavac jedan balavi, da ovako sudiš domaćinu". Tomljanovićevo nesportsko ponašanje nakon utakmice disciplinski sudac tretira kao da se dogodilo tijekom utakmice.