Borac u Puli zamalo prosuo tri pogotka prednosti u 14 minuta

Nedjelja, 26. veljače 2012. 21:12 Napisao  Marko Babić

Bakrani su u 76. minuti imali vodstvo 4:1, a na kraju je vratar Herman morao spašavati tri boda u završnici. Hreljani rutinski protiv Goranina

Istra - Borac 3:4

PULA Igralište SRC Valkane. Gledatelja 150. Sudac: Petar Pejkunović (Potpićan). Pomoćnici: Radovan (R. Selo) i Fabac (Poreč). Strijelci: 0:1 Babić (6'), 0:2 Klić (18'), 0:3 Lipošćak (55'), 1:3 Bošnjak (59'), 1:4 Tabar (76'), 2:4 Grdić (78'), 3:4 Grdić (80'). Žuti kartoni: Katović, Žilo, Džemailji, Gnip (Istra), Kajba, Klić (Borac).

ISTRA: Petrušić, Katović, Šabić (od 63' Bogdanović), Bošnjak, Žilo, Berak, Vuković, (od 63' Karimanović), Vrnjak, Grdić, Džemailji (od 46' Valčić), Gnip.

BORAC: Herman, Kajba (od 46' Vrbos), J. Vrsaljko, Babić, Sedlić (od 49' Du. Gruevski), T. Vrsaljko, Velkovski, Tabar, Klić (od 77' Do. Gruevski –), Lipošćak, Panić.

Nogometaši Borca slavili su na gostovanju kod Istre u utakmici u kojoj su napadači bili rasploženi. Gosti iz Bakra imali su u 76. minuti vodstvo 4:1, a na kraju su se morali spašavati kada je Herman zaustavio Bogdanovića koji je s deset metara imao čistu situaciju za postizanje pogotka.

Naprijed - Goranin 2:0

HRELJIN Igralište Lonja. Gledatelja 100. Sudac: Siniša Komlenić (Medulin). Pomoćnici: Mijatović (Pula) i Flegar (Pazin). Strijelci: 1:0 Radmanović (25'), 2:0 Behđeti (72'). Žuti kartoni: Kanjer (Naprijed), Brelih (Goranin). Crveni karton: Hamidović (76').

NAPRIJED: Barak, Ende, Valenčić, Murica, Savić, Radmanović, Jugović, Kauzlarić, Behđeti (od 87' Brkljača), Kanjer (od 71' Perušić), Hamidović.

GORANIN: Raković, Brelih, Oršolić (od 60' M. Randelj), Jardas, D. Randelj, Šerifi, Jerković, Šimunović (od 70' Eder), Tomljenović (od 46' Jakovac), Kovač, Lalić.