4. HNL: Jadran pobijedio u derbiju začelja, Crikvenica doživjela peti poraz

Utorak, 28. listopada 2014. 18:11 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Jadran - Crikvenica 3:1. Trima pogocima Davida Dujanića nogometaši Jadrana pobijedili  Crikvenicu u zaostaloj utakmici 9. kola

Međužupanijska liga - Nogometno središte Rijeka, 9. kolo

JADRAN POREČ - CRIKVENICA 3:1

Igralište Veli Jože. Gledatelja: 150

Sudac: Danije Klarić (Ratulje)

Strijelci: 1:0 Dujanić (18-11m), 2:0 Dujanić (32), 3:0 Dujanić (58), 3:1 Butorac (83)

Žuti kartoni: Firkelj, Smojver, Jovanović (Crikvenica)

JADRAN POREČ: Petrušić, Kastrati, Fabijančić, Užila, Ereiz (74 Banko), Šendula, Badrov (60 Krizmanić), Sumić, Đurić, Legović, Dujanić (85 Devović)

CRIKVENICA: Srok, D. Fazlji (23 K. Fazlji, 85 Nevoljan), Firkelj, Gašparović, Mazzaroli (85 Pristušek), Smojver, Jovanović, Murica, Kuna, Cianci, Butorac

Trima pogocima rasploženog Davida Dujanića nogometaši Jadrana iz Poreča pobijedili su Crikvenicu u zaostaloj utakmici 9. kola. Pobjednik utakmice znao se prije početka, a porečka momčad opravdala je ulogu apsolutnog favorita u derbiju začelja.

Utakmicu je obilježio nadahnuti nastup Dujanića, koji je 18. minuti zaustavljen prekršajem za najstrožu kaznu. Dujanić je bio uspješan s bijele točke isto kao što je uspješno realizirao priliku za 2:0 u 32. minuti nakon što je vratar Srok odbio loptu.

U 58. minuti Dujanić je preciznim udarcem pogodio za nedostižnih 3:0, Butorac je u 85. minuti uspio neznatno ublažiti peti poraz crikveničke momčadi ove sezone.