4. HNL: Crikvenica izbjegla poraz protiv Pazinke, Jovanović pogodio u 90. minuti

Srijeda, 10. rujna 2014. 19:54 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Crikvenica - Pazinka-Pazin 1:1. Crikvenica osvojila     prvi prvi bod i ostala "zaleđena" na minus 2 boda zbog kazne iz prošle sezone

Međužupanijska liga, 2. kolo

CRIKVENICA - PAZINKA-PAZIN 1:1

Igralište u Crikvenici. Gledatelja: 150

Sudac: Bojan Sobol (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Krajcar (41), 1:1 Jovanović (90)

Žuti kartoni: Matešković, Popovi (Crikvenica), Baša, Bačić, Zgrablić, Glavinić

CRIKVENICA: Srok, Vukić (61 Kujtim), Gašparović, Kuna, Ribarić, Matešković, Kuna (61 Xheladini), Jovanović, Popović (61 Baričević), Cianci, Brajković

PAZINKA-PAZIN: Funčić, Erik, Baša (74 Glavinić), Pinčan, Tomišić, Bačić (87 Hrvatin), Zgrablić, Rabar, Kišić (76 Vale), Videkić, Krajcar

Pogotkom Darija Jovanovića u 90. minuti nogometaši Crikvenice izbjegli su drugi poraz ove sezone u utakmici protiv Pazinke-Pazin, koja je odigrana u srijedu jer su su igrači Crikvenice tijekom vikenda bili zaokupljeni svadbom.  U zadnjoj minuti Cianci je ubacio u kazneni prostor gostiju, a Jovanović na drugoj vratnici loptu nogom skrenuo u mrežu - 1:1.

Nogometaši Pazinke došli su u vodstvo u 41. minuti, kada je prvi Krajcerov udarac Srok obranio, ali je napadač Pazine iz drugog pokušaja zatresao mrežu - 1:0. Pazinka se predstavila kao dobra i agresivna momčad, koja zna što hoće iako je novak u ligi.

Momčad Crikvenice nije odigrala na očekivanoj razini, problemi s fizičkom spremom natjerali su domaćina da u drugom dijelu odustane od igre i počne preskakati sredinu terena. Crikveničani su iskoristili suzdržano izdanje gostiju u završnici utakmice, postignuli su pogodak, osvojili prvi prvi bod i sada su "zaleđeni" na minus 2 boda zbog kazne iz prošle sezone.