Kvalifikacije za A-1 ligu: Košarkaši Škrljeva poraženi od Gorice na otvaranju natjecanja

Nedjelja, 06. travnja 2014. 12:51 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Gorica – Škrljevo 79:62 (15:18, 23:6, 27:22, 14:16)

Kvalifikacije za A-1 ligu košarkaša

GORICA - ŠKRLJEVO 79:62

Utakmica 1. kola: Gorica – Škrljevo 79:62 (15:18, 23:6, 27:22, 14:16). Gradska dvorana. Gledatelja 500.

GORICA: Majcunić 9, Bičanić, Gazić, Grill, Bundović 8, Herendić 18, Kuga 3, Svoboda 8, Papac 3, Tušek, Pašalić 9, Primorac 21.

ŠKRLJEVO: Ivanovski, Šljuka 7, Milekić 2, Modić, Jugo 12, Trbović 7, Zorić, Filipović 19, Šarčević, Velčić 14, Lipovščak 1, Kučan.

Slobodna bacanja: Gorica (19-24), Škrljevo (7-13). Trice: Gorica (6-16), Škrljevo (7-24).

Košarkaši Škrljeva porazom protiv Gorice otvorili su kvalifikacija za A-1 ligu. Domaći košarkaši slomili su otpor gostiju serijom 19:1 u drugoj četvrtini kada gosti devet minuta nisu postigli zabili koš.