Ponedjeljak, 10. veljače 2020. 16:13 Napisao/la  SC

Rumunji vojno: Varljen, Radan 6, Bačić 6, Barbaroša 2, Bralić, Debelić 4, Burić 2, Svetić 5, Prpić 15

Matulji: Budalj 6, Bolf 14, Korošec 7, Kinkela 6, Ravnić 11, Bošković 15

Zaslužena pobjeda ekipe Matulja koja je od samog početka bila bolji suparnik.

Borbeni Bolf te precizni Bošković najzaslužniji su za nove bodove Matuljaca.

Usamljeni Prpić dobrim potezima pokušao je vraćati Rumunje u pozitivan rezultat, međutim bezuspješno.

Nakon dvije posljednje utakmice koje su loše odigrali, Matulji se ponovo vraćaju boljoj igri koja im donosi nove bodove.

EX BALLERS - OPATIJA 51:59

Ex Ballers: Subotić 4, I. Paro 23, Varljen 2, Maraš 6, M. Paro 16

Opatija: Domnik 15, Kirigin, Božičević 8, Rončević 12, Jurica 3, Durbić 2, Stanić 19

Nakon prvog poluvremena činilo se da će Opatija lako doći do novih bodova obzirom na vodstvo od 14 koševa razlike.

Međutim, momčad Ex Ballersa treću četvrtinu pobjeđuje sa 24:8 i dolazi u vodstvo od tri koša razlike pred početak posljednjeg "kvotera" .

Opatijci ipak pred sam kraj utakmice sa nekoliko dobrih napadačkih poteza Domnika i Stanića uspijevaju utakmicu odvesti u mirne vode i upisati nove bodove.

ROKO OPATIJA - SUŠAK 47:52

Roko Opatija: Samaržija 5, Jašarević 2, Bruža 1, Soldić 16, Matešković, Milković 8, Prostran 15

Sušak: Štimac 8, Kuzminović 16, Paškvan 4, Đorić 4, Nemec 2, Hamidović 4, Sumić 14

Vrlo dobra utakmica između Sušaka i Roka koja je od samoga početka imala rezultatsku neizvjesnost.

Uspješniji su bili Sušačani koji su tek u posljednjoj četvrtini slomili Opatijce.

Sumić i Kuzminović sa vanjskih pozicija te Štimac i Đorić ispod samoga koša donijeli su prevagu u korist ekipe Sušaka.

U Roku su dobro odigrali Prostran i Soldić. ali to nije bilo dovoljno za nove bodove.