U-21 EP Njemačka pobijedila Rumunjsku i ostvarila plasman u finale

Četvrtak, 27. lipnja 2019. 20:30 Napisao/la  SC
Nijemci u finalu

Njemačka igra u finalu U-21 EP-a u Italiji.

Njemačka reprezentacija pobijedila (4:2) je Rumunjsku u polufinalnoj utakmici koja je odlučena dvama pogocima u samoj završnici.

Prvi dio završio je prednošću (2:1) Rumunja, u nastavku su Nijemci izjednačili da bi u 90. minuti Waldschmidt iz slobodnog udarca postigao pogodak koji je odlučio pobjednika.

U 92. minuti Rumunji su ostali s desetoricom igrača nakon što je Pascanu isključen, a Amiri je također iz slobodnog udarca u 94. minuti potvrdio njemačku pobjedu.

U-21 EP, polufinalna utakmica: Njemačka - Rumunjska 4:2 (Amiri 21, 90+4, Waldschmidt 51-11m, 90/Puscas 26-11m, 44)