Atletico utrpao Real Madridu čak sedam komada, Diego Costa četverostruki strijelac

Subota, 27. srpnja 2019. 08:22 Napisao/la  SC

Real Madrid - Atletico 3:7. Već nakon pola sata bilo je 4:0, obrana Real Madrida predvođena Sergijom Ramosom kao da nije postojala

Diego Costa četiri puta zatresao mrežu iza Sergija Ramosa

Real Madrid doživio je najveći debakl u gradskom derbiju odigranom u New Jerseyju.

Atletico je pobijedio s čak 7:3, Diego Costa postigao je četiri pogotka.

Već nakon pola sata bilo je 4:0, obrana Real Madrida predvođena Sergijom Ramosom kao da nije postojala.

Središnji red Real Madrida (Modrić, Kroos, Isco) niti je moga zaustaviti napade Atletica, niit je nešto odigrao u napadu...

Atletico je igrao s dvojicom klasičnih napadača (D. Costa, Morata), mladi Joao Felix debitirao je u gradskom derbiju pogotkom i asistencijom.

Real Madrid je rezultatsku katastrofu ublažio dama pogocima u samoj završnici, kada je Diego Simeone obavio 9 zamjena.

Zinedine Zidane utakmicu je počeo s Jovićem, Hazardom i Vuniciusom u napadu.

Za Real Madrid od 62. minute igrao je Gareth Bale, koji prema pisanju španjolskih medija odlazi u Kinu.

Obje su momčadi utakmicu završile s desetoricom igrača, u 65. minuti isključeni su Diego Costa i Carvajal.

Međunarodni kup prvaka: Real Madrid - Atletico 3:7 (Nacho 59, Benzema 85-11m, Sanchez 89/Diego Costa 1, 28, 45-11m, 51, Joao Felix 8, Correa 19, Vitolo 70)