Serie A: Tudorov Udinese pobijedio SPAL, Srna i Bradarić igrali u remiju Cagliarija

Subota, 18. svibnja 2019. 17:03 Napisao/la  SC
Igor Tudor
Igor Tudor

Igor Tudor i njegov Udinese pobijedili su SPAL 3:2.

Domaći su do poluvremena osigurali vodstvo od 3:0 zahvaljujući golovima Samira i dvama golovima Okake.

Gosti su u nastavku u razmaku od šest minuta zabili dva gola, Petagna u 53. i Valoti u 59. minuti.

Šimić nije ulazio s klupe u igru gostiju.

Baradrić i Srna igrali su cijelu utakmicu za  Cagliari u remiju sa Genovom.

Cagliari je poveo u 40. minuti golom Pavolettija, Genoa je izjednačila sa bijele točke minutu prije kraja utakmice.

Utakmice 37. kola: Udinese - SPAL 3:2 (Samir 6, Okaka 31, 35/ Petagna 53, Valoti 59), Genoa - Cagliari 1:1 (Criscito 89-11m/ Pavoletti 40), Sassuolo - Roma 0:0