Serie A: Milan i Atalanta nisu opravdali očekivanja u remiju na San Siru

Petak, 24. srpnja 2020. 23:44 Napisao/la  SC
Toloi imao velikih problema s Rebićem

Milan i Atalanta nisu opravdali očekivanja uoči utakmice između dviju momčadi koje igraju najbolji nogomet u nastavku sezone.

Nastavile su obje momčadi niz bez poraza i nakon međusobne utakmice, ali su obje razočarale u utakmici koja trebala pokazati najbolje što talijanski nogomet trenutno ima.

U 26. minuti Malinovsky nije iskoristio kazneni udarac, Donnarumma je obranio njegov udarac.

Calhanoglu je slobodnim udarcem iskosa slijeva pogodio suprotni kut, vratar Gollini nije se baš proslavio reakcijom - 1:0.

Zapata je u 34. minuti iskoristio snagu da bi se otresao Calabrije i iz blizine svladao Donnarummu - 1:1.

U 73. minuti Bonaventura je udarcem izvana pogodio vratnicu, što je bilo jedno vrijedno pažnje u drugom dijelu utakmice.

Ante Rebić igrao je zapaženo do 60. minute, Mario Pašalić igrao je zatajno od 68. minute.

Utakmica 36. kola: Milan - Atalanta 1:1 (Calhanoglu 14/Zapata 34)

Poredak: Juventus 80 (35), Atalanta 75, Inter 73 (35), Lazio 72 (35),...