Serie A: Brozović bolji od Roga, Tudor poražen kod kuće, Jurić pobijedo u gostima

Nedjelja, 01. rujna 2019. 22:47 Napisao/la  SC
Lukaku odlučio pobjednika

Inter je u gostima pobijedio Cagliari, Marcelo Brozović igrao je protiv Marka Roga.

Obojica su odirali cijelu utakmicu.

Mario Pašalić igrao do 63. minute za Atalanta u iznenađujućem domaćem porazu od Torina.

Ivam Jurić ostvario je važnu gostujuću pobjedu protiv Leccea, dok je Igor Tudor doživio neugodni domaći poraz od Parme.

Milan Badelj igrao je do 60. minute u porazu Fiorentine, Franck Ribery ušao je u 72. minuti

Utakmice 2. kola: Lazio - Roma 1:1 (Alberto 58/Kolarov 17-11m), Atalanta - Torino 2:3 (Zapata 38, 54/Bonifazi 24, Berenguer 57, Izzo 66), Cagliari - Inter 1:2 (Pedro 50/Martinez 25, Lukaku 72-11m), Genoa - Fiorentina 2:1 (Zapata 11, Kouame 71/Pulgar 76), Lecce - Verona 0:1 (Pessina 81), Sassuolo - Sampdoria 4:1 (Berardi 29, 36, 43, Traore 47/Quagliarella 67-11m), Udinese - Parma 1:3 (Lasagna 17/Gervinho 43, Gagliolo 59, Inglese 75)

Poredak: Juventus, Inter i Torino 6, Lazio, Genoa, Bologna 4,....