Premierliga: Liverpool pregazio Arsenal u nastavku, Manchester City nezaustavljiv

Subota, 03. travnja 2021. 15:26 Napisao/la  SC

Liverpool je pregazio Arsenal u drugom poluvremenu, na kraju domaćini mogu biti zadovoljni porazom od samo tri pogotka razlike.

Manchester City je nezaustavljiv!

Momčad Pepa Guardiole pobijedila je Leicester u derbiju kola i potvrdila da ove sezone nema ozbiljne konkurencije u ligi.

Šok na Stamford Bridgeu, WBA je pobijedio Chelsea!

Ne samo da je pobijedio, nego je Chelsea primio čak pet pogodaka, slaba je utjeha da je momčad Thomasa Tuchela igrala od 29. minute bez isključenog Thiaga Silve, WBA je ipak momčad koja je praktično već ispala iz Premierlige.

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu za Chelsea.

Utakmice 30. kola: Chelsea - WBA 2:5 (Pulisic 27, Mount 71/Pereira 45+2, 45+4, Robinson 63, 90+1, Diagne 68), Leeds - Sheffield United 2:1 (Harrison 12, Jagielka 49-ag/Osborn 45+2), Leicester - Manchester City 0:2 (Mendy 58, Gabriel Jesus 74), Arsenal - Liverpool 0:3 (Jota 64, 82 Salah 68)

Poredak: Manchester City 74 (31), Manchester United 57 (29), Leicester 56 (30), Chelsea 51 (30), Liverpool 49 (30),  West Ham 49 (29),...