Premierliga: Manchester City prekinuo crni niz, Joško Gvardiol i Mateo Kovačić igrali

Nedjelja, 10. prosinca 2023. 17:36 Napisao/la  SC
Jack Grealish

Manchester City prekinuo je neslavan niz od četiri utakmice bez pobjede, nakon tri vezana remija i poraza od Aston Ville momčad Pepa Guardiole pobijedila je Luton na gostovanju.

Ovoga puta u momčadi nije bilo Erlinga Haalanda, Joško Gvardiol igrao je do 69. minute, a Mateo Kovačić na terenu je proveo 83. minute.

Everton je upisao treću pobjedu u nizu pobijedivši Chelsea.

Rezultati: Everton - Chelsea 2:0 (Doucoure 54, Dobbin 90+2), Fulham - West Ham 5:0 (Jimenez 22, Willian 31, Adarabioyo 41, Wilson 60, Carlos Vinicius 89), Luton - Manchester City 1:2 (Adebayo 45+2/Silva 62, Grealish 65)