Premierliga: Man. City ostvario 11. pobjedu, Liverpool doživio 3. poraz zaredom

Subota, 13. veljače 2021. 15:22 Napisao/la  SC

Manchester City nastavio je niz pobjeda, Pep Guardiola ostvario je još jednu pobjedu protiv Josea Mourinha.

Nema se Mourinho razloga nervirati, Manchester City za dvije klase igra bolje od Tottenhama, Guardiola je ostvario 11. pobjedu zaredom u Premierligi.

Tottenham je na kraju dobro rezultatski prošao, poraz je mogao biti puno teži prema prilikama Manchester Cityja.

Guardiola je ove sezone promijenio svoju filozofiju, u osam zadnjih utakmica primio je samo jedan pogodak i to iz kaznenog udarca (Salah) protiv Liverpoola.

Nogometaši Leicestera svladali su Liverpool 3:1.

Redsi su poveli Salahovim pogotkom u 67. minuti, domaći nogometaši pitanje pobjednika riješili su u periodu od 79. do 85. minute.

Golovima Maddisona, Vardyja i Barnesa momčad Juergena Kloppa doživjela je treći uzastopni prvenstveni poraz.

Utkmice 24. kola: Leicester – Liverpool 3:1 (Maddison 79, Vardy 81, Barnes 85/Salah 67), C. Palace - Burnley 0:3 (Gudmunsson 5, Rodriquez 10, Lowton 47), Manchester City - Tottenham (Rodri 23-11m, Gundogan 50, 66)

Poredak: Manchester City 53 (23), Leicester 46, Manchester United 45 (23), Liverpool 40, Chelsea 39 (23), West Ham 39 (23)...