Premierliga: Chelsea pobijedio Arsenal u derbiju, Mateo Kovačić debitirao

Subota, 18. kolovoza 2018. 20:27 Napisao/la  SC
Mateo Kovačić igrao protiv Arseanala

Chelsea je u derbiju kola pobijedio Arsenal boljom igrom u nastavku utakmice.

U prvom dijelu gledatelji su vidjeli četiri pogotka i raskošnu napadačku moć momčadi Arsenala kojoj nedostaje izraziti gol-igrač. Propustili su gosti voditi s nekoliko pogodaka razlike.

U nastavku utakmice Chlelsea je izgledao čvšće i bolje, Alonso je donio pobjedu u 81. minuti.

Mateko Kovačić odigrao je prvih pola sata u dresu Chelsea, zajedno s Hazardom u igru je ušao u 60. minuti i ostavio jako dobar dojam.

Utakmice 2. kola Premierlige: Cardiff - Newcastle 0:0, Everton - Southampton 2:1 (Walcott 15, Richarlison 31/Ings 54), Leicester - Wolves 2:0 (Doherty 29-ag, Maddison 45), Tottenham - Fulham 3:1 (Lucas 43, Tripper 74, Kane 77/Mitrović 52), West Ham - Bournemouth 1:2 (Arnautovic 33/Wilson 60, Cook 66), Chelsea - Arsenal 3:2 (Pedro 9, Morata 20, Alonso 81/Mikhitaryan 37, Iwobi 41)