Premierliga: Bilić doživio osmi poraz, gradski derbi bez pogodaka, Everton slavio protiv Chelseaja

Subota, 12. prosinca 2020. 15:51 Napisao/la  SC
Slaven Bilić

Gradski derbi u Manchesteru završio je bez golova što se rijetko događa.

Obje su momčadi više pazile na svoja vrata nego što su pokušavale nešto učiniti u napadu, tek zadnjih pola sata City preuzeo inicijativu kroz poznati posjed lopte, De Bruyne je imao najbolju priliku promijeniti rezultat.

Nogometaši Evertona pobijedili su Chelsea, Mateo Kovačić je igrao do 82. minute.

Slaven Bilić nastavlja borbu za ostanak, u 12. utakmici WBA je doživio osmi poraz.

Poredak na dnu: ... 16. Brighton 10 (11), 17. Fulham 7n (11), 18. Burnley 6 (10), WBA 6 (12), Sheffield Utd. 1 (11)

Nogometaši Aston Ville pobijedili su na gostovanju u Wolverhamptonu.

Jedini pogodak na utakmici postigao je El Ghazi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena iz penala.

Ovom pobjedom kod Wolvesa Aston Villa je prekinula negativan niz od dva uzastopna poraza.

Utakmice 12. kola:  Wolves – Aston Villa 0:1 (El Ghazi 90+4-11 m), Newcastle - WBA 2:1 (Almiron 1, Gayle 82/Furlong 50), Manchester United - Manchester City 0:0, Everton - Chelsea 1:0 (Sigurdsson 22-11 m).

Poredak:  Tottenham 24 (11), Liverpool 24 (11), Chelsea 22, Leicester 21 (11), West Ham 20...