LaLiga: I treća pobjeda Barcelone u 2021. godini, Osasuni bod protiv Real Madrida

Subota, 09. siječnja 2021. 16:45 Napisao/la  SC
Leo Messi
Leo Messi

Dvama pogocima Griezmanna i dvama pogocima Messija nogometaši Barcelone projurili su do pobjede kod Granade.

Barceloni je ovo treća uzastopna pobjeda u 2021. godini, u rasponu od šest dana Katalonci su odigrali  tri utakmice na gostovanju i u svim trima su slavili.

Nogometaši Real Madrida nisu uspjeli do pobjede na gostovanju kod Osasune, pa će Atletico Madrid, iako  ima čak tri utakmice manje od gradskog rivala, ostati na čelu LaLige i nakon 18. kola.

Luka Modrić igrao je do 75. minute, Ante Budimir u igru je kod domaće momčadi ušao u 78. minuti.

Za Osasunu je ovo bod ravan pobjedi, momčad iz Pamplone grčevito se bori za ostanak u elitnom razredu.

Nogometaši Seville pobijedili su na svom terenu Real Sociedad 3:2 u utakmici 18. kola LaLige.

Nakon 14 odigranih minuta već je bilo 2:2, 24-godišnji Marokanac Youssef En Nesry pogađao je za Sevillu u 4. i 7. minuti, gosti su zahvaljujući autogolu Diega Carlosa u 5. minuti i pogotku Isaka u 14. došli do poravnanja.

Pobjednik je odlučen odmah na otvaranju drugog dijela, En Nesry je svojim trećim i osmim ukupno pogotkom ove sezone donio Sevilli vrijednu pobjedu.

Bivši suparnik Rijeke u Europskoj ligi trenutačno je na petom mjestu, ali ima čak četiri utakmice više od vodećeg Atletico Madrida.

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić igrao je za Sevillu do 85. minute.

Utakmica 18. kola: Sevilla – Real Sociedad 3:2 (En Nesry 4, 7, 46/Diego Carlos 5-ag, Isak 14), Granada - Barcelona 0:4 (Griezmann 12, 63, Messi 35, 42).

Poredak: Atletico Madrid 38 (15), Real Madrid 36 (17), Barcelona 34 (17) Vilarreal 32, Real Sociedad 30 (19), Sevilla 30 (16)...