LaLiga: Real Madrid nanio prvi poraz Atletico Madridu i opet postao kandidat za titulu

Subota, 12. prosinca 2020. 22:55 Napisao/la  SC
Slavlje nogometaša Real Madrida

Zinedine Zidane ne mijenja središnji trokut (Modrić, Casemiro, Kroos), koji iznosi najteži teret izlaska iz krize.

Iznijeli su ga i u gradskom derbiju, Real Madrid nanio je nogometašima Atletica prvi poraz ove sezone i iznova postao jedan od najozbiljnijih kandidata za naslov prvaka.

Šta ti je život, prije samo nekoliko dana Zinedine Zidane bio je bivši trener Real Madrida.

Inače, kraljevski klub u vodstvo je došao upravo pogotkom Casemira u 15. minuti, pobjedu su potvrdili autogolom Oblaka u 63. minuti.

Luka Modrić igrao je do 88. minute.

Utakmice 13. kola: Real Madrid - Atletico (Casemiro 15, Oblak 63-ag), Valencia - Athletic 2:2 (Soler 26-11m, Vallejo 83/Villalibre 55, Garcia 79), Getafe - Sevilla 0:1 (Etxeita 81-ag), Huesca - Alaves 1:0 (Ontiveros 66).
Poredak: Altetico 26 (11), Real Sociedad 25 (12), Real Madrid 23 (12), Villarreal  21 (12), Sevilla 19 (11),... 9. Barcelona 14 (10),...