LaLiga: Real Sociedad remijem s Alavesom ispustio lidersku ulogu

Nedjelja, 06. prosinca 2020. 15:56 Napisao/la  SC

Real Sociedad više nije lider LaLige.

Nogometaši iz San Sebastiana nisu uspjeli iskoristiti igrača više na gostovanju kod Alavesa, utakmica je završila bez golova.

Alavesu je ovo peta utakmica za redom bez poraza, u tom su nizu pobijedili Real Madrid i remizirali s Barcelonom.

U 82. minuti nogometaši Huesce su pogotkom Okazakija poveli 3:1 na gostovanju u Granadi, malo tko u taboru momčadi iz Aragone nije počeo slaviti prvu prvenstvenu pobjedu u 11. kolu LaLige.

No, momčad koja drži začelje LaLige na kraju se ipak morala zadovoljiti bodom, sedmim ove sezone.

Granada je do pozitivnog rezultata došla u samo dvije minute, prvo je u 88. minuti Molina smanjio zaostatak,  da bi dvije minute kasnije Sanchez je pogodio za konačnih 3:3.

Osasuna je na domaćem terenu poražena od Betisa 2:0, pitanje je kako bi utakmica okončala da se nakon pogotka Ante Budimira u 14. minuti nije oglasio VAR.

Budimir je odigrao svih 90 minuta za Osasunu.

Rezultati 12. kola: Granada – Huesca 3:3 (Suarez Charris 43, Molina 88, Sanchez 90/Rico 21, Garcia 49, Okazaki 82), Osasuna - Betis 0:2 (Iglesias 76, Miranda 90+1), Villareal - Elche 0:0, Alaves - Real Soceidad 0:0.

Poredak: Atletico Madrid (10) 26, Real Sociedad 25, Villareal 21, Real Madrid (11) 20, Cadiz 18, Sevilla (10) 16 bodova...