LaLiga: Luka Modrić igrao u rutinskoj pobjedi Real Madrida, pogledajte gol Joao Felixa

Subota, 13. travnja 2024. 20:31 Napisao/la  SC
LaLiga: Luka Modrić igrao u rutinskoj pobjedi  Real Madrida, pogledajte gol Joao Felixa

Luka Modrić igrao je do 86. minute utakmice na kraju koje je Real Madrid rutinski osvojio bodove.

Carlo Ancelotti štedio je najbolje igrače,  V. Junior igrao je od 63. minute, Rodrygo i Kroos sjedili su na klupi.

Real Madrid idući tjedan igra uzvratnu utakmicu Lige prvaka protiv Manchester Cityja na Etihadu.

Barcelona je pobijedila Cadiz na gostovanju, jedini pogodak na utakmici postigao je Joao Felix u 37. minuti.

Joao Felixovu majstoriju pogledajte OVDJE

Utakmice 31. kola: Atlético - Girona 3:1 (Griezmann 34, 50, Correa 45+6/Dovbyk 4), Rayo Vallecano - Getafe 0:0, Mallorca - Real Madrid (Tchouameni 48), Cadiz - Barcelona 0:1 (Joao Felix 37).