Nenad Bjelica ostvario drugu pobjedu, Niko Kovač doživio poraz od Bayerna

Srijeda, 20. prosinca 2023. 22:50 Napisao/la  SC

Hrvoje Smolčić na klupi je svjedočio rijetko viđenom preokretu njegove momčadi

Lovro Majer i Harry Kane

Nenad Bjelica ostvario je protiv Kolna drugu pobjedu na klupi Union Berlina, hrvatski stručnjak uspješno je počeo mandat na klupi bundesligaša.

Union Berlin polako se izvlači iz zone ispadanja, Bjelica je prekinuo niz od čak 16 utakmica bez pobjede u svim natjecanjima.

Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za berlinsku momčad.

Lovro Majer igrao je do 52. minute u domaćem porazu od Bayerna, Niko Kovač doživio je deveti poraz (Kaneov pogodak možete vidjeti OVDJE)

Hrvoje Smolčić na klupi je svjedočio rijetko viđenom preokretu njegove momčadi, Eintracht je dvama pogocima u sudačkoj nadoknadi iskoristio prednost igrača više od 88. minute, kada je isključen Wober.

Utakmice 16. kola: Union Berlin - Koln 2:0 (Hollerbach 55, Fofana 78), Leverkusen - Bochum 4:0 (Schick 30, 32, 45+1, Boniface 69), Eintracht - Bourussia (M) 2:1 (Buta 90+2, Koch 90+7/Wober 27), Hidenheim - Freiburg 3:2 (Dinkci 52, Kleindienst 84, Ginter 90+2-ag/Holer 7, 64), Stuttgart - Augsburg 3:0 (Undav 18, Giurassy 45+1, Fuhrich 69), Wolfsburg - Bayern 1:2 (Arnold 45+1/Muisala 33, Kane 43)