Bundesliga: Borussia Moenhengladbach preokretom do velike pobjede nad Bayernom

Petak, 08. siječnja 2021. 22:19 Napisao/la  SC
Jonas Hofmann

Nogometaši Borussie Moenhengladbach velikim su preokretom došli do velike pobjede nad Bayernom.

Bavarci su već u 35 minuti imali 2:0 golovima Lewandowskog i Goretzke, ali u preostalih deset minuta prvog dijela Jonas Hofmann je dvama golovima poravnao rezultat, a odmah na početku drugog dijela Florian Neuhaus je pogotkom zaključio preokret.

Posljednji poraz nogometaši Bayerna doživjeli su 27. rujna od Hoffenheima (4:1), u utakmici u kojoj je Andrej Kramarić dva puta bio strijelac.

Utakmica 15. kola: Borussia Moenchengladbach – Bayern 3:2 (Hofmann 36, 45, Neuhaus 49/Lewandowski 20-11 m, Goretzka 26).

Poredak: Bayern 33, Rb Leipzig 31 (14), Bayer Leverkusen 28 (14), Borussia Dortmund 25 (14), Union Berlin 24 (14)...