Europska liga: Slaven Bilić izgubio od Domžala, Antonio Mance iznudio kazneni udarac

Četvrtak, 28. srpnja 2016. 22:34 Napisao/la  SC

Prva utakmica 3. pretkola Europske lige: Domžale - West Ham 2:1

Nogomwetaši Domžala ostvarili su protiv West Hama jednu od najvećih pobjeda (2:1) u klupskoj povijesti. U prvoj utakmici 3. pretkola pobijedili su momčad Slavena Bilića, koji u Ljubljani nije igrao s većinom standardnih prvotimaca.

U 11. minuti Antonio Mance je uputio udarac, Nordtveit je igrao rukom, sudac je pokazao na bijelu točku. Črnic je bio precizan.

U 18. minuti vratar Maraval je skrivio kazneni udarac iz kojega je Noble poravnao na 1:1.

U 49. minuti Črnic je udarcem slijeva loptu poslao u mrežu - 2:1.

DOMŽALE: Maraval, Balkovec, Dobrovoljc, Horić, Brachi, Horvat, Črnic, Majer, Alvir, Morel (77 Repas), Mance

WEST HAM: Adrian, Antonio (80 Quina), Nordtveit, Reid, Byram, Noble, Feghouli, Kouyate, Obiang, E. Valencia, Carroll.

Prva utakmica 3. pretkola Europske lige: Domžale - West Ham 2:1 (Črnic 11-11m, 49/Noble 18-11m)