Europska liga: Lokomotiva odigrala neodlučeno u prvoj utakmici odigranoj u Finskoj

Četvrtak, 14. srpnja 2016. 20:08 Napisao/la  SC

Prva utakmica 2. pretkola: RoPS - Lokomotiva 1:1

Nakon što je u prvom pretkolu bila bolja od Santa Colome iz Andore, Lokomotiva je u drugom pretkolu Europske lige protiv finskog RoPS-a odigrala 1:1.

U 73. minuti Lokomotiva je i povela kada je kapetan domaćina Jammeh pospremio loptu u svoju mrežu.

Jammeh se uspio iskupiti u 87. minuti kada je zabio iz slobodnog udarca s oko 30 metara za konačnih 1:1.

Uzvrat je u Kranjčevićevoj ulici za sedam dana.

LOKOMOTIVA: Filipović, Bartolec, Rožman, Marić, Fiolić (90+3 Puljić), Perić, Ćorić (82 Šunjić), Cekici, Grezda (66 Bočkaj), Prenga, Capan