EUROPSKA LIGA

Hajduk izbjegao poraz pogotkom u 94. minuti

Četvrtak, 14. srpnja 2016. 22:02 Napisao/la  SC

Utakmica 2. pretkola Europske lige: Iasi - Hajduk 2:2

Pogotkom Saida u 94. minuti Hajduk je uspio ostati neporažen u prvoj utakmici 2. pretkola, konačni rezultat 2:2 izgleda bolje od igre splitske momčadi.

Hajduk je posebno slabo igrao do odmora, kada je domaćin stekoa dva pogotka prednosti.

U 19. minuti Ćosić griješi, Piccioni je ubacio loptu na vrh peterca za Cristeu, a ovaj je iz prve nogom loptu poslao u mrežu pored nemoćnog Stipice - 1:0.

U 23. minuti Piccioni je primio loptu u dvojbenoj poziciji, dotrčao do Stipice loptu plasirao u mrežu - 2:0.

U nastavku je Hajduk ostavio nešto bolji dojam, posebno je bilo važno da je odmah smanjio rezultat.

U 48. minuti Ohandza je praktično u prvom dodiru s loptom pobjegao domaćoj obrani i lagano plasirao u mrežu - 1:2.

U 94. minuti Said je uputio udarac s 25 metara ravno u vratara Grahovca, koji neočekivano ispušta loptu iz ruku za 2:2.

IASI: Grahovac, Voicu, Mihalache, Fracinescu, Tiganasu (78 Madalin), Ciucur (64 Ciuca), Mitić, Gheorghe, Bole, Cristea, Piccioni (83 Roman)

HAJDUK: Stipica, Juranović, Nižić, Ćosić, Milić, Jefferson, Kožulj, T. Bašić (57 Mujan), Tudor (68 Said), Vlašić, Mastelić (46 Ohandza)

Utakmica 2. pretkola Europske lige: Iasi - Hajduk 2:2 (Cristea 19, Piccioni 23/Ohandza 48, Said 90+4)