Europska liga: Fiorentina primila četiri pogotka nakon vodstva 2:0, Nikola Kalinić strijelac

Četvrtak, 23. veljače 2017. 23:38 Napisao/la  SC

Uzvratne utakmice 1/16 finala Europske lige:  Fiorentina - Borussia M'gladbach 2:4 (3:4), Tottenham - Gent 2:2 (2:3)

Nikola Kalinić postigao je prvi pogodak (16) za Fiorentinu, koja je povela 2:0 pogotkom Valera (29) i onda primila čak četiri pogotka od Borussije M'gladbach zbog čega je ispala ukupnim rezultatoma 3:4.

Stindl je ostvario hat-trick (44-11m, 47, 55), Christensen (60) je osigurao prolaz u osminu finala.

Milan Badelj igrao je do 64. minute, Hrvoje Milić je ozlijeđen.

Fekir je ostvario hat-trick u visokoj pobjedi Lyona, koji se plasirao u daljnje natjecanje ukupnim rezultatom 11:2.

Alli je pocrvenio u 40. minuti, Tottenham je ostao s desetoricom igrača i ispao od Genta pogotkom Perbeta u 82. minuti.

Uzvratne utakmice 1/16 finala Europske lige:  Kopenhagen - Ludogorets 0:0 (2:1), Fiorentina - Borussia M'gladbach 2:4 (3:4), Genk - Astra Giurgiu 1:0 (3:2), Lyon - Alkmaar 7:1 (11:2), Šahtar - Celta Vigo 0:2, nakon produžetaka (1:2), Sparta Prag - Rostov 1:1 (1:5), Tottenham - Gent 2:2 (2:3)