Utorak, 03. studenog 2020. 23:06 Napisao/la  SC

Liverpool pregazio Atalantu u Bergamu

Perišić i Varane

Liga prvaka - 3. kolo

Real Madrid pobijedio (3:2) je Inter u uzbudljivoj utakmici, momčad Antonija Contea ostala je na zadnjem mjestu u skupini sa samo 2 boda.

Ivan Perišić izjednačio je rezultat u 68. minuti, ali Inter nije izdržao do kraja.

Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu za Inter, Ivan Perišić igrao je do 78. minute, kada je ušao Alexis Sanchez.

Luka Modrić igrao je od 78. minute umjesto Kroosa.

Šahtar je doživio najteži domaći poraz otkada se natječe u Ligi prvaka, Borussia Mönchengladbach postignula je čak šest pogodaka na Olimpijskom stadionu u Kijevu i preuzela vodstvo u izjednačenoj skupini.

Liverpool je pregazio Atalantu u Bergamu, Jota je ostvario prvi hat-trick u Ligi prvaka.

Momčad Jurgena Kloppa demonstrirala je moć u utakmici protiv momčadi koja karakterističkom kombinatorikom plijeni pažnju stručnjaka i ljubitelja nogometa.

U Bergamu je prevladava snaga i brzina engleskog prvaka, Liverpool je jednostavno bio premoćan dok nije poveo 5:0.

Nakon toga Atalanta je igrala za dojam, Liverpool je smanjio ritam i čuvao snagu za iduće utakmice.

Mario Pašalić igrao je do 62. minute.

Bayern je nastavio impresivan niz, Salzburg je teško stradao, u trima utamicama Bavarci su postignuli čak 12 pogodaka.

Lokomotiv i Atletico podijeli su bodove.

Vedran Ćorluka nije bio u zapisniku utakmice, stoper Lokomotiva je ozlijeđen.

Ćaleta-Car igrao je standardno za Marseille u Lisabonu, gdje Payet nije iskoristio kazneni udarac u 10. minuti.

Skupina A: Lokomotiv Moscow - Atlético 1:1 (Mirančuk 25/Gimenez 18), RB Salzburg - Bayern 2:6 (Berisha 4, Okugawa 66/Lewandowski 21-11m, 88, Kristensen 44-ag, Boateng 79, Sane 83, Hernandez 90+2)
Poredak: Bayern 9, Atletico 4, Lokomotiv 2, Salzburg 1

Skupina B: Šahtar - Borussia (M) 0:6 (Plea 8, 44, 78, Bondar 17-ag, Bensebaini 44, Stindl 65), Real Madrid - Inter 3:2 (Benzema 25, S. Ramos 33, Rodrygo 80/Martinez 35, Perišić 68)
Poredak: Borussia (M) 5, Šahtar 4, Real Madrid 4, Inter 2

Skupina D: Atalanta - Liverpool 0:5 (Jota 16, 33, 54, Salah 46, Mane 49), Midtjylland - Ajax 1:2 (Dreyer 18/Antony 1, Tadić 13)
Poredak: Liverpool 9, Ajax 4, Atalanta 4, Midtjylland 0

Skupina C: Man. City - Olympiacos 3:0 (Torres 12, Gabriel Jesus 81, Cancelo 90), Porto - Marseille 3:0 (Mrega 4, Sergio Oliveira 28, Luis Diaz 69)
Poredak: Man. City 9, Porto 6, Olympiacos 3, Marseille 0