Liga prvaka: Ronaldo demantirao novinare, Real Madrid pobijedio na Olimpicu

Srijeda, 17. veljače 2016. 22:47 Napisao/la  SC

Prve utakmice osmine finala: Roma - Real Madrid 0:2, Gent - Wolfsburg 2:3

Ronaldo je na najbolji način demantirao novinarske sumnje pred utakmicu protiv Rome. U 57. minuti Ronaldo je postigao fantastičan pogodak i odredio pobjednika na Olimpicu.

Najbolji strijelac Lige prvaka postigao je prvi pogodak u gostima od studenog prošle godine, što su novinari spomenuli na pred utakmicu, a Ronaldo demonstrativno napustio presicu.

U utakmici bez puno prilika igralo se vrlo oprezno i neatraktivno, Real Madrid ostvario je osjetnu prednost pred uzvrat pogotkom Jesea u 86. utakmice.

Wolfsburg je opravdao ulogu favorita i pobijedio u prvoj utakmici protiv Genta.

Njemačka momčad nakon sat vremena praktično je osigurala plasman u četvrtfinalu, a onda su domaćini u zadnjih desetak minuta postignuli dva pogotka i uzvrat učinili koliko-toliko neizvjesnim.

ROMA: Szczesny, Florenzi (87 Totti), Manolas, Rüdiger, Digne, Pjanić, Vainqueur (77 De Rossi), Nainggolan, Salah, Perotti, El Shaarawy (64 Džeko)

REAL MADRID: Navas, Carvajal, Varane, Sergio Ramos, Marcelo, Modrić, Kroos, Isco (64 Kovačić), James (82 Jese), Benzema, Ronaldo (89 Casemiro)

Prve utakmice osmine finala: Roma - Real Madrid 0:2 (Ronaldo 57, Jese 86), Gent - Wolfsburg 2:3 (Kumas 80, Coulibaly 89/Draxler 44, 54, Kruse 60)