Liga prvaka: PSG stekao prednost uoči uzvrata protiv Chelsea, Benfica do pobjede u 91. minuti

Utorak, 16. veljače 2016. 22:34 Napisao/la  SC

Prve utakmice osmine finala: PSG - Chelsea 2:1,  Benfica - Zenit 1:0

Nogometaši PSG-a uspjeli su u Parizu steći minimalnu prednost pred uzvratnu utakmicu u Londonu. Pogotkom Cavanija u 78. minuti Parižani su okrnuli bolju igru u nastavku susreta, koji je isupnio očekivanja. Igralo se brzo i čvrsto, taktički disciplinirano, ali dovoljno atraktivno za nepristrane gledatelje.

Diego Costa imao je dvije velike prilike da uzvratnu utakmicu učini manje neizvjesnom.

U drugom susretu Benfica je protiv Zenita do popbjede stigla u 91. minuti pogotkom Jonasa.

PSG: Trapp, Marquinhos, Thiago Silva, Luiz, Maxwell, Verratti (81 Pastore), Thiago Motta, Matuidi (81 Rabiot), Di Maria, Ibrahimović, Lucas (74 Cavani)

CHELSEA: Courtois, Ivanović, Cahill, Baba, Azpilicueta, Fabregas, Mikel, Pedro, Willian, Costa, Hazard (71 Oscar)

Prve utakmica osmine finala: PSG - Chelsea (Ibrahimović 39, Cavani 78/Mikel 45+1), Benfica - Zenit 1:0 (Jonas 90+1)