Liga prvaka: Marin Tomasov, Stjepan Lončar i Admir Bristrić prošli, Amer Gojak ispao

Srijeda, 19. srpnja 2023. 20:23 Napisao/la  SC
Marin Tomasov (Astana)

Prvak Farskih Otoka šokirao je Ferencvaros pobjedom 3:0 u uzvratnoj utakmici 1. pretkola Lige prvaka.

Nakon što je prva utakmica završila bez pogodaka, Klaksvik je eliminirao mađarskog velikana za koji je igrao Amer Gojak, bivši igrač Dinama.

Astana je pobijedila (2:1) Dinamo u Tbilisiju i ostvarila plasman u idući krug natjecanja nakon što je prva utakmica završila neodlučeno.

Marin Tomasov i Josip Čondrić odigrali su cijelu utakmicu za Astanu, nedavno pristigli Stjepan Lončar igrao je od 65. minute.

Olimpija je u uzvratu pobijedila Valmeriju istim rezultatom (2:1) kao u Ljubljani, bivši igrač Rijeke Admir Bristrić igrao je od 66. minute.