Liga prvaka: Giroud četverostruki strijelac, PSG pobijedio na Old Traffordu

Srijeda, 02. prosinca 2020. 23:03 Napisao/la  SC
Olivier Giroud slavi jedan od četiri pogodaka

Liga prvaka - 5. kolo

Olivier Giroud postigao je čak četiri pogotka u Sevilli, Mateo Kovačić asistirao je za drugi pogodak.

Chelsea je pobjedom izvjesno osvojio prvo mjesto u skupini.

Ivan Rakitić igrao je za Sevillu do 75. minute.

Dani Olmo postigao je pogodak za RB Leipzig, izašao je u 87. minuti, pet minuta prije nego što je RB Lepzig ostvario pobjedu.

PSG je pobijedio na Old Traffordu, pobjedu gostima olakšao je Fred koji je dobio drugi žuti karton u 70. minuti, Manchester United nije iskoristio nekoliko izglednih šansi.

U zadnjem kolu PSG ima lakši posao u utakmici protiv Basaksehira, RB Leipzig i Manchester United međusobno će odlučiti tko će u završnicu.

Leo Messi nije bio u rosteru Barcelone za utakmicu protiv mađarskog prvaka, Barcelona je rutinski osvojila bodove isto kao Juventus.

Dynamo i Ferencvaros u Kijevu spašavaju europsku sezonu, pobjednik nastavlja natjecanje u Europskoj ligi.

Matej Mitrović nije bio u rosteru Club Bruggea zbog ozljede, Dejan Lovren nije u rosteru Zenita zbog kartona.

Club Brugge u Rimu igra za plasman u završnicu Lige prvaka.

Skupina E: Krasnodar - Rennes 1:0 (Berg 71), Sevilla - Chelsea 0:4 (Giroud 8, 54, 74, 82-11m)
Poredak: Chelsea 13, Sevilla 10, Krasnodar 4, Rennes 1

Skupina F: Club Brugge - Zenit 3:0 (de Ketelaere 33, Vanaken 58-11m Lang 73), Borussia (D) - Lazio 1:1 (Guerreiro 44/Immobile 67-11m)
Poredak: Borussia (D) 10, Lazio 9, Club Brugge 7, Zenit 1

Skupina G: Ferencvaros - Barcelona 0:3 (Griezmann 14, Braithwaite 20, Dembele (28-11m), Juventus - Dynamo Kijev (Chiesa 21, Ronaldo 57, Morata 66)
Poredak: Barcelona 15, Juventus 12, Dynamo Kijev 1, Ferencvaros 1

Skupina H: Basaksehir - RB Leipzig 3:4 (Kahveci 45+3, 72, 85/Pulsen 26, Mukiele 43, Olmo 66, Sorloth 90+2), Manchester United - PSG 1:3 (Rashford 32/Neymar 6, 90+1, Marquinhos 69)
Poredak: Manchester United 9, PSG 9, RB Leipzig 9, Basaksehir 3