Liga prvaka: Dejan Lovren skrivio kazneni udarac, Andrej Kramarić nije pogodio s bijele točke

Utorak, 15. kolovoza 2017. 22:46 Napisao/la  SC

Prve utakmice play-offa Lige prvaka: Qarabag - Kopenhagen 1:0, APOEL - Slavia Prag 2:0, Hoffenheim - Liverpool 1:2, Sporting - Steaua 0:0, Young Boys - CSKA Moskva 0:1

Liverpool je stekao prednost nakon prve utakmice odigrane u Hoffenheimu, momčad Jurgena Kloopa ostvarila je pobjedu u otvorenoj utakmici i stigla nadomak plasmana u skupine Lige prvaka.

Obje su momčadi igrale nogomet u kojemu se puno riskiralo, uže obrane  stalno su bile izložene opasnostima.

Za propuštenim šansama obje momčadi mogu žaliti, najveću je propustio Andrej Karamarić.

Kramarić u 12. minuti nije iskoristio kazneni udarac koji je prekršajem skrivio  Dejan Lovren, vratar Mignolet bez problema je obranio slabi udarac hrvatskog reprezentativca.

U 35. minuti  18-godišnji debitant Alexander-Arnold sjajno je izveo slobodni udarac, vratar Baumann ništa nije mogao.

U 74. minutu Milner je ubacio slijeva desnom nogom, a  Nordtveit skrenuo loptu u vlastitu mrežu.

U samoj završnici Uth je pogodio mrežu i uzvrat učinio zanimljivim, nije Hoffenheim momčad koja će se na Anfieldu prestrašiti domaćina.

Stefan Ristovski nije igrao za Sporting, koji u Lisabonu nije uspio zatresti mrežu Steaue.

Prve utakmice play-offa Lige prvaka: Qarabag - Kopenhagen 1:0 (Madatov 25), APOEL - Slavia Prag 2:0 (de Camargo 2, Aloneftis 10), Hoffenheim - Liverpool 1:2 (Uth 87/Alexander-Arnold 35, Nordtveit 74-ag), Sporting - Steaua 0:0, Young Boys - CSKA Moskva 0:1 (Kasim 90+1-ag)