U-19: Dominik Mulac odlučio pobjednika utakmice između Hrvatske i Japana

Ponedjeljak, 25. rujna 2017. 11:49 Napisao/la  SC
U-19 reprezentacija
U-19 reprezentacija Foto: HNS

Dominik Mulac odlučio je pobjednika utakmice između Hrvatske i Japana, U-19 reprezentativac Rijeke pogotkom u 88. minuti zaključio je rezultatski preokret u prvoj utakmici Four Nationas Cupa u Kataru.

Izabranici Roberta Jarnija gubili su 0:2 do odmora, ali su u nastavku smogli znanja i snage ostvariti mali sportski podvig.

U 87. minuti naša reprezentacia nije realizirala kazneni udarac.

U nastavku turnira Hrvatska igraj s Australijom i domaćinom Katarom.

HRVATSKA: Matijaš, Lepinjica (Svetić), Gjira, Vukmanić, Hanuljak (Skorup), Pranjić, Mulac, Dolček (Čolina), Baturina, Perić (Šiljić), Ivić

U-19 Four Nations Cup: Hrvatska - Japan 3:2 (Ivić 63,  Baturina 82, Mulac 88/Hori 24, Goke 31)