Hrvatska reprezentacija osmicom čestitala Segesti 110. godišnjicu osnutka

Srijeda, 31. kolovoza 2016. 19:32 Napisao/la  SC

Prijateljska utakmica: Hrvatska - Segesta 8:1. Mandžukić, Perišić i Kalinić postignuli po dva pogotka

Hrvatska nogometna reprezentacija gostovala je u Sisku, gdje je uveličala proslavu 110. godišnjicu Segeste. U revijalnoj utakmici hrvatska reprezentacija domaćine je pobijedila s 8:0.

U prvom dijelu Mandžukić i Perišić postignuli su po dva pogotka. Posebno je atraktivan bio drugi Perišićev pogodak, škarice su zavrijedile pljesak s tribina.

Jednom je mrežu zatresao Kramarić, Pjaca je triput asistirao.

U početnoj postavio pojavio se pomilovani Lovren umjesto kojega je nakon odmora ušao Ćorluka.

Šestorica igrača igrala su prvo poluvrijeme. Subašić nije bio u kombinaciji, pa je umjesto Kalnića drugo poluvrijeme branio Vargić.

U drugom dijelu dvama pogocima ponovo je na sebe pozornost skrenuo Nikola Kalinić, vječna prva alternativa u napadu.

HRVATSKA: L. Kalinić (od 46. Vargić), Vrsaljko, Vida, Lovren (od 46. Ćorluka), Strinić, Pjaca, Modrić (od 46. Badelj), Kovačić, Perišić (od 46. Brozović), Mandžukić (od 46. Čop), Kramarić (od 46. N. Kalinić).

SEGESTA: Korica - Šipuš, Balen, Marović, Vranić - Golić, Dijanežević - Alapić, Gajdak, Abazi - Ivičić

Prijateljska utakmica: Hrvatska - Segesta 8:1 (Mandžukić 7, 33, Kramarić 32, Perišić 40, 44, N. Kalinić 54, 64, Čop 58)