EURO Belgija na krilima Edena Hazarda srušila Mađarsku i osigurala četvrtfinale

Nedjelja, 26. lipnja 2016. 22:49 Napisao/la  SC

Utakmica osmine finala: Mađarska - Belgija 0:4

Nogometaši Belgije plasirali su se u četvrtfinale eura nakon što su sa 4:0 svladali Mađarsku.

Belgija je povela već u 10. minuti nakon što je De Bruyne centrirao iz slobodnog udarca, a Alderweireld glavom pogodio mrežu. Na novi pogodak čekalo se do 78. minute kada je Hazard asistirao, za Batshuayia koji pogađa za 2:0. Dvije minute kasnije na 3:0 povisuje asistent drugog pogotka Eden Hazard. U sudačkoj nadoknadi Carrasco pogađa za konačnih 4:0

MAĐARSKA: Kiraly, Lang, Guzmics, Juhasz (79 Bode), Kadar, Nagy, Gera (46 Elek), Lovrencsics, Pinter (75 Nikolić), Dzsudzsak, Szalai

BELGIJA: Courtois, Meunier, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, Nainggolan, Witsel, De Bruyne, Mertens (70 Carrasco), Lukaku (76 Batshuayi), Hazard (81 Fellaini)

Utakmica osmine finala: Mađarska - Belgija 0:4 (Alderweireld 10, Batshuayi 78, Hazard 80, Carrasco 90+1)