Pripremna utakmica: Hajduk bolji od Krškog, Erceg i Vlašić riješili pobjednika za dvadesetak minuta

Petak, 07. srpnja 2017. 22:50 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Hajduk - Krško 2:0

Hajduk je pobijedio slovenskog prvoligaša Krško rezultatom 2:0, oba pogotka Splićani su postignuli u prvom dijelu utakmice.

Erceg je zabio svoj treći gol na pripremama već u 8. minuti, u 23. minuti Vlašić je prizemnim udarcem s dvadesetak metara svladao vratara domaćih.

HAJDUK: Stipica, Tudor, Carbonieri, Bosančić, Memolla, Kožulj, Radošević, Kalik, Vlašić, Ohandza (od 25. Said), Erceg, drugo poluvrijeme: Stipica, Juranović,  Nižić, Lopez, Fomitschow, Gentsoglou, Barry, Šehić, Prtajin (od 80. Jandrek), Pešić, Kovačević (od 70. Futacs)

Pripremna utakmica: Hajduk - Krško 2:0 (Erceg 8, Vlašić 23)