Prva HNL: Rudeš u Koprivnici izjednačio u 93. minuti s dvojicom igrača manje

Subota, 26. kolovoza 2017. 20:56 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: S. Belupo - Rudeš 2:2

Željko Kopić, trener S. Belupa

Nogometaši Rudeša ostvarili su sportski podvig u Koprivnici, osvojivši bod pogotkom u 93. minuti s dvojicom igrača manje.

Gosti su na odmor otišli s prednošću zahvaljujući Havojiću.

U nastavku su domaćini uspjeli postići dva pogotka, a gosti dobiti dva crvena kartona (Picak 57, Antono Cristian 63), koji su bitno odredili tijek utakmice.

Međuim, Havojić je u 93. minuti iz kaznenog udarca uspio izjednačiti.

S. BELUPO: Marković, Katić, Međimorec, Vrljičak, Musa, Pejić, Purić, Telushi, Trebotić, Vidović

RUDEŠ: Picak, Antonio Cristan, Borevković, Entrena, Havojić, Ivančić, Lulić, Mesarić, Pavić, Perić, Vuco

Utakmica 7. kola: S. Belupo - Rudeš 2:2 (Pejić 51, Ivanovski 60/Havojić 29, 90+3-11m)