Pripremna utakmica: Dinamo i Pandurii odigrali neodlučeno, Kranjčar igrao bez 14 igrača

Subota, 02. srpnja 2016. 21:40 Napisao/la  SC

Pripremna utakmica: Dinamo - Pandurii 1:1

Nogometaši Dinama odigrali su 1:1 u pripremnoj utakmici protiv rumunjskog prvoligaša Panduriija. Modri su izbjegnuli poraz u 88. minuti, kada je Gojak uspio izjednačiti.

Budući da je Dinamo igrao čak bez 14 igrača, trener Zlatko Kranjčar na djelu je vidio dosta igrača koji nisu standardni prvotimci.

Debitirao je iranski veznjak Al Karimi, koji je igrao zadnjih petnaestak minuta.

DINAMO: Ježina, Stojanović, Benković, Sigali, Matel, Machado, Antolić, Fernandes, Andrijašević, Hodžić, Henriquez. Još su igrali Šemper, Soldo, Šovšić, Jonas, Karimi, Olmo, Gojak, Radonjić

PANDURII: Stanca, Ungurasan, Vasiljević, Bunoza, Ascinte, Rauta, Mrzljak, Trifu, Nistor, Munteanu, Hora. Još su igrali Lazar, Pitian, Buleica, Voiculet, Pleasca, Grecu, Ionut, Sendroiu, Danaricu, Pircalabu, Predescu, Margarit

Pripremna utakmica: Dinamo - Pandurii 1:1 (Gojak 88/Mrzljak 38)