Cedevita obranila naslov prvaka pobjedom protiv Cibone u petoj utakmici doigravanja

Četvrtak, 01. lipnja 2017. 22:18 Napisao/la  SC

Peta utakmica doigravanja: Cibona - Cedevita 75:78

Cedevita je obranila naslov prvaka nakon što je u odlučujućoj utakmici ostvarila treću pobjedu (78:75) protiv Cibone.

Tri minute prije kraja Cedevita je vodila 15 razlike, činilo se da je utakmica riješena...

Uslijedila je serija Cibone, koja je deset sekundi prije kraja stigla na -3 (73:76).

Na kraju su odlučila slobodna bacanja Ryana Boatrighta kojim je Cibona dobila petu utakmicu u razigravanju za prvaka.

Cibona je utakmicu praktično izgubila početkom drugoga poluvremena, kada je Cedevita stekla visoku prednost.