KOŠARKAŠKI TURNIR NA MAVRINCIMA

Kadeti Škrljeva i dječaci FSV-a najbolji

Četvrtak, 27. prosinca 2012. 16:20 Napisao/la  SC

Rezultati, kadeti, finale:  Škrljevo – Srdoči 69:40. Dječaci: FSV – Ri Basket 47:36

Slavljem kadeta Škrljeva i dječaka FSV-a na Mavrincima je okončan Božićni košarkaški turnir u organizaciji KK Škrljevo, a pod pokroviteljstvom INA-e, Grada Bakra i košarkaškog saveza Primorsko-goranske županije. Nakon atraktivnih i zanimljivih utakmica najmlađih u 2000. godištu pobjednici turnira su ekipa FSV- a koja je u finalu savladala Ri Basket, dok je u utakmici za treće mjesto Bakar nadvisio Škrljevo. Kadetski turnir je osvojila ekipa domaćina, Škrljevo koja je u finalu u odličnoj utakmici bila bolja od Srdoča, dok je za treće mjesto Zamet pobijedio Crikvenicu.

Rezultati
Mlađi kadeti, polufinale: FSV – Škrljevo 55:28, Ri Basket – Bakar 51:16. Treće mjesto: Bakar – Škrljevo 32:21. Finale: FSV – Ri Basket 47:36.
Dječaci, polufinale: Škrljevo – Zamet 55:39, Srdoči – Crikvenica 50:30. Treće mjesto: Zamet – Crikvenica 71:29. Finale: Škrljevo – Srdoči 69:40

Atraktivno natjecanje u tricama osvojio je igrač Škrljeva Brruno Frančišković koji je u finalu bio bolji od Kristijana Mičanovića iz
Crikvenice. Pobjednicima su pehare i medalje uručili predstavnik INA-e Darko Klarić i dogradonačelnik Grada Bakra Rajko Pavešić.