MEĐUNARODNI TURNIR U TULLINSU

Hrvatski juniori drugi na tuniru u Francuskoj

Utorak, 02. srpnja 2013. 15:01 Napisao/la  Valentina Prokić

Hrvatski boćari savladali Isere 10:0, Francusku B 6:4 i Rhone Alpes 1 8:2, u finalu poraženi od Francuske A 3:7

Hrvatska juniorska boćarska reprezentacija u sastavu Matijas Grančić (Imotski), Marko Matijašić (Vargon), Nini Stranić (Trio Pazin) i Marin Ćubela (Zrinjevac) predvođeni izbornikom Čedom Vukelićem i trenerom Vjekoslavom Matetićem osvojila je drugo mjesto u konkurenciji osam reprezentacija država i pokrajina na međunarodnom turniru u francuskom Tullinsu.

Hrvatski su boćari svladali Isere 10:0, Francusku B 6:4 i Rhone Alpes 1 8:2,dok su u finalu poraženi od Francuske A 7:3. Posebne nagrade primili su Marin Ćubela koji je imao najbolje rezultate u bližanju i izbijanju u krug, drugi rezultat imali su Ćubela i Grančić u štafeti, dok je treći rezultat turnira imao Grančić u preciznom izbijanju.