Subota, 25. listopada 2014. 19:25 Napisao/la  SC

Susret 6. kola: Sesvete Agroproteinka - Zamet 24:29 (11:18)

SESVETE AGROPROTEINKA - ZAMET 24:28 (11:18)

Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (oba Virovitica). Nadzornik: Zdravko Golub (Čakovec)

SESVETE: Piljević 1, Jakara 2, Pa. Stopić 2, Blažević 2, Pe. Stopić 2, Šebek 2, Vlajsović, Petrušić, Milosavljević 1, Bešen, Vuković, Franković 10 (8), Bezjak 2, Benić

ZAMET: Paurević, Plahinek 3, Karlić, Jerčinović 4, Bukvić 5 (3), Miočinović, Milošević 6, Toto 1, Strukar, Bunić 1, Šegota, Mičijević 5, Rajić, Gugić 3 (1)

Sedmerci: Sesvete 8 (8) Zamet 5 (4)

Isključenja: Sesvete 4 minute Zamet 12 minuta

I šesti puta ove sezone Zamećanke su pobjedile. Na najtežem gostovanju u dosadašnjem tijeku Prve lige uvjerljivo su igračice Adrijane Prosenjak svladale momčad Sesveta. Niti deset pogodaka domaće razigravačice Lane Franković nije pomoglo Sesvećankama, prednost je bila konstantno na strani riječkih rukometašica. Bila je to nova odlična partija vanjskih igračica Zameta. Selena Milošević zabila je šest puta, Ćamila Mičijević dodala je pet pogodaka, jednako učinku Elle Bukvić.

Domaće swu igračice jedino vodstvo imale kod početnih 2:1, no do desete minute već je bilo 9:3 za Zamećanke. Prednost je to koju Riječanke nisu ispuštale do kraja, jedina je prijetnja na petnaest minuta do kraja, kada Sesvećanke golom Šebek zaključuju mini-seriju 3:0 i dolaze na 19:22. Golovima Mičijević i Bukvić stvari se vraćaju na staro, sve do dvije minute prije kraja kada je 24:26. Posljednja dva gola na utakmici djelo su Anamarije Gugić i Tee Bunić za novo veliko slavlje Zamećanki, koje su ostale na maksimalnih dvanaest bodova.