Premijer liga za prvaka: Zamet doživio novi poraz u Zagrebu, sastav Marina Miškovića izgubio od Dubrave

Nedjelja, 24. travnja 2016. 21:42 Napisao/la  SC

Liga za prvaka, 3. kolo: Dubrava - Zamet 27:25 (17:12).

Premijer liga rukometaša - Liga za prvaka, 3. kolo

DUBRAVA - ZAMET 27:25 (17:12)

SD Dubrava. Gledatelja 200

Suci: Matija Gubica i Boris Milošević. Nadzornik: Vojo Musulin.

DUBRAVA: Babić 2, Kelemen, Pedić, Vida 2 (1), Pleš, Čurić, Hančić, Jotić 2, Samardžić 1, Mihaljević 1, Butorac 6, Vinković 11 (9), Grahovac, Buneta 2, Kljajić

ZAMET: Đurica, Hrvatin 3, Martinović, Uzelac 1, Lončarić 7, Tubić, Stojanović, Glavaš 2 (1), Kovačević 3, Golik 4 (1), Jelušić 4, Slavić, Valković, Grozdek, Majić, Miličević 1

Sedmerci: Dubrava 10 (10) Zamet 5 (2)

Isključenja: Dubrava 6 minuta Zamet 4 minute

Zamećani su ove nedjelje u Dubravi upisali i treći poraz u rukometnoj Ligi za prvaka. Istoimeni domaćin bio je bolji od sastava Marina Miškovića i Valtera Matoševića rezultatom 27:25. Zagrepčani su u cijelom susretu pogodili čak deset sedmeraca, a njihov je vratar Domagoj Grahovac obranio tri Zametove najstrože kazne.

Dubrava je bila u vodstvu kroz cijelo prvo poluvrijeme u kojem je postupno izgrađivala prednost od pet pogodaka koliko je bilo na velikom odmoru. Zamet se do 45. minute vraćao, a tada se i kompletno vratio izjednačivši na 21:21. U posljednjim minutama susreta domaćin se golovima Luke Vinkovića koji je zabio jedanaest pogodaka odvojio na 27:23 pa su gosti preko Hrvatina i Golika tek mogli neznatno popraviti rezultatsku sliku.

U riječkim je redovima najefikasniji bio Bojan Lončarić koji je postigao sedam golova. Zamećani u srijedu putuju na novo gostovanje u Umag, a u subotu na domaći parket stiže momčad PPD-a Zagreb.