Zamećani sezonu počeli pobjedom u Karlovcu

Subota, 05. rujna 2015. 20:53 Napisao/la  SC

Susret 1. kola: Karlovac - Zamet 17:27 (7:18)

Suci: Igor Barle i Saša Vučić (oba Zagreb)

KARLOVAC: Perezelj, Sudarić 2, Vojak 1, K. Capan 3 (1), Šnajder 4, Miličević 1, Smojver 2, Perajica 4, Karić, Crnić, Špruk, Radočaj, Blaković, Mrljak, H. Capan, Crnković

ZAMET: Đurica, Islamović, Hrvatin 5, Černeka 7 (2), Uzelac, Lončarić 1, Stipčić, Stojanović 4, Glavaš, Kovačević 3, Golik 2, Jelušić 1, Slavić, Valković 2, Grozdek 2, Broznić

Sedmerci: Karlovac 2 (1) Zamet 3 (2)

Isključenja: Karlovac 4 minute Zamet 4 minute

Rukometaši Zameta pobjedom su otvorili nastup u novoj sezoni Premijer lige. Na uvijek teškom gostovanju u Karlovcu izabranici Marina Miškovića i Valtera Matoševića slavili su s uvjerljvih deset pogodaka prednosti, 27:17.

Gosti su kontrolirali utakmicu od samog početka, u osmoj je minuti već bilo 5:1 za Zamet, a Dario Černeka već je tada zabio četiri pogotka. Do petnaeste minute priključio se i Mateo Hrvatin sa svoja dva pogotka, a prednost je narasla na 10:4.

Najveću prednost Zamećani su imali u 42. minuti, bilo je 23:8, stoga privođenje susreta kraju nije bio nikakav problem za riječku momčad. U njoj su najefikasniji bili Dario Černeka sa sedam odnosno Mateo Hrvatin s pet postignutih pogodaka.