Premijer liga rukometaša: Zamećani sezonu počeli porazom u Poreču

Subota, 24. rujna 2016. 22:24 Napisao/la  SC

POREČ: Pranjić, Mataija 1, Medved, Mišić, Pribetić, Šehić 1, Kušan 4, Perić 5, Car (12+0), Mofardin, Gudić, Filipović, Medić 12, Tot 7.

ZAMET: Đurica (7+1), Hrvatin 5, Tubić, Uzelac, Lučin 3, Stipčić, Stojanović 4, Glavaš 7, Golik 1, Kružić 1, Pešić, Valković 3, Miličević 3, Majić

Sedmerci: Poreč 4 (2), Zamet 4 (3).

Isključenja: Poreč 10 minuta, Zamet 10 minuta

Rukometaši Zameta porazom su krenuli u novu sezonu Premijer lige.

U Velom Joži Poreč je na kraju slavio sa 30:27, ali moglo je završiti i drugačije.

Poreč je u utakmicu krenuo agresivnom 5-1 obranom sa isturenim Mataijom.

Đurica je dobro branio na startu utakmice, a Zamet je vodio sa pogotkom prednosti do 5:4.

Domaćini su prvi puta poveli sa 6:5, a nakon novog poravnanja nastavila se igra gol za gol.

Preko Hrvatina i Miličevića Zamet uspijeva povezati dva pogotka i povesti sa 11:10, a upravo je Hrvatin svojim trećim pogotkom u posljednjoj sekundi prvog dijela Zametu donio prednost od 14:13.

I u nastavku se igralo gol za gol, sve do 45. minute i rezultat 21:21, a onda se Poreč prvi puta odvaja na plus dva (23:21), a pet minuta kasnije Kušan je precizan za 25:22 i tada je već postalo jasno da bodovi neće u Rijeku.

Do kraja susreta Poreč je održavao rezultat i na kraju stigao do konačnih 30:27.